Ačiū! Jūs esate Super! Tikrai!

Jūsų el. knyga jau pakeliui į Jūsų el. pašto dėžutę. Bet.. dar pažiūrėkit šį video! Prašau!

Pasidalinkite prašau šia ypatinga knyga su savo draugais!

Trumpa pažintis su Martynu

Martynas Šaikus yra verslo, marketingo ir pardavimų praktikus vienijančio klubo MONEY CLUB bendraįkūrėjas, vienas brangiausiai apmokamų internetinio marketingo, paslaugų marketingo ir naujų produktų įvedimo į rinką ekspertas Lietuvoje. Martynas yra didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje verslo konferencijos FORUM ONE bendraįkūrėjas, antrepreneris, sukaupęs bene didžiausią patirtį Lietuvoje paslaugų, konsultacijų, seminarų, konferencijų ir mokymų pardavimuose. Per daugiau nei 10 metų profesinį darbą Martynas vienas arba kartu su projekto partneriais surengė per 500 seminarų ir konferencijų, kuriuose apsilankė per 40 000 dalyvių.

Martynas Šaikus individualiai mokosi pas geriausius pasaulyje marketingo strategus, tokius kaip Neil Patel, žymiausius Lietuvos ir užsienio verslo praktikus.

Kiekviename pokalbyje gimstančios idėjos tampa dar aštresnės, kietesnės, o projektai žaibišku greičiu populiarėja ir tampa ypač sėkmingi.

Nuolatinis tobulėjimas ir smalsumas Martynui neleidžia atsipalaiduoti, o kiekviena išgirsta įžvalga iš pasaulinio dydžio verslo lyderių yra apgalvojama ir su kruopštumu pritaikoma.

Visomis sukauptomis žiniomis ir patirtimi Martynas dalinasi su MONEY CLUB nariais ir VIP klientais, kuriuos privačiai konsultuoja ir palaiko jų projektų įgyvendimo metu.

Ką kalba žmonės? (Tikra. Neišgalvota. Nesurežisuota.)

„Prieš 2 metus nusipirkau tavo Marketingo Guru programą ir gyvenimas apsivertė visiškai aukštyn kojomis. Gyvenu 100% tik iš internetinio marketingo. Dabar gyvenu tą gyvenimą, kurio realiai norėjau: aš keliauju belekur, aš gyvenau mėnesį Havajuose, aš gyvenau Honk Konge. Aš pasiimu savo kompą su savimi ir ten yra visas mano darbas“

- Romas Jurevičius, ForexPeaceArmy.com

„Martynas Šaikus man darė keletą interneto rinkodaros kampanijų, kurios pranoko visus lūkesčius. Paimkite visą informaciją, kurią jisai turi, nes jis turi tokią informaciją, kurios Lietuvoje neturi niekas. Aš tuo įsitikinau, manau įsitikinsite ir Jūs.“

- Tomas Bagdonavičius, NewRichLifestyle.lt

„Visos investicijos man jau yra atsipirkusios ir neša pelną. Martynai, ačiū tau. Visiems aš tave rekomenduoju.“

- Eugenijus Mačiukas, StogoDanga.lt

Naujausi projektai

Unikalus komiksas vaikams - jauniesiems herojams "Žalgirio Mūšis. Legenda atgyja"

2012 metų pavasarį man kilo viena beprotiška idėja. Papasakojęs apie ją savo draugams ir artimiesiems sulaukiau tik šypsenų ir galvos kraipymo.

Tačiau nuoširdžiai tuo tikėjau ir pradėjau veikti. Nuo pat mažų dienų domėjausi Lietuvos istorija, o Vytautas Didysis buvo mano vaikystės herojus. Ir aš nuoširdžiai tikiu, kad Vytauto Didžiojo reikia ir šių dienų Lietuvos vaikams ir jaunimui. Mums reikia įkvepiančio pavyzdžio, kuris kovojo už savo šalį, savo įsitikinimus ir savo vertybes.

Būtent šis troškimas ir paskatino mane ieškoti jaunų, aktyvių ir "nepavargusių" nuo agentūrinio darbo talentų, kurie norėjo įprasminti savo vardą ant kai ko daugiau, nei reklamėlės.

Po ilgų kančių radau labai išskirtines asmenybes - rašytoją ir dailininką, kurie patikėjo mano vizija - sukurti pirmąjį Lietuvos istorijoje didelės apimties istorinį komiksą - iliustruotą epą vaikams ir jaunimui - "Žalgirio Mūšis. Legenda atgyja".

Verslo, marketingo ir pardavimo praktikų klubas "Money Club"

Jau nuo senų laikų kirbėjo mintis suburti marketingo, verslo ir pardavimų praktikus į uždarą, slaptą ir neformalią bendruomenę, kurioje būtų dalinamasi patirtimi, sėkmės receptais ir pamokomis, kurių nerekomenduotume kitiems pakartoti.

Aš labai noriu, kad šis klubas, kurį pradėjome kartu su brangiu bičiuliu ir marketingo praktiku Mindaugu Šebelskiu, taptų gyviausiu, veržliausiu ir produktyviausiu idėjų, strategijų, "paslapčių" ir kontaktų apsikeitimo vieta Lietuvoje. Jokių formalumų, jokių "sterilumą" skatinančių taisyklių ir kitų niekų.

Tik tai, kas svarbiausia - sukurti Jūsų verslui, projektams, marketingui ir pardavimams antrą kvėpavimą ir paskatinti Jus ir visus klubiečius kartu siekti ambicingiausių tikslų.

Beje, karts nuo karto mūsų klube pasirodo unikalios asmenybės, kaip pavyzdžiui verslo MEGA asmenybė p. Julius Urbaitis, Lietuviško kino legenda Emilis Vėlyvis ar "Vytauto" mineralinio vandens bosas Norbertas Pranckus.

Susitikimai vyksta kiekvieną mėnesį. Milžiniška papildoma vertė - narių paskyroje internete.