Sveikinu! Knyga .pdf formatu jau netrukus atvyks į Jūsų el. pašto dėžutę.

O kol laukiate, kviečiu susipažinti!

Mano vardas Martynas Šaikus ir jau 10 metų aš kuriu ir įgyvendinu pačias įvairiausias marketingo kampanijas internete. Per šį laikotarpį sukaupiau didžiulę patirtį, padariau galybę klaidų, gavau skaudžių pamokų, bet taip pat sulaukiau ir nemažai išskirtinių rezultatų. Apie visa tai ir pasidalinsiu su Jumis savo knygoje, laiškuose ir vaizdo įrašuose, kuriuos atsiųsiu ateityje. Tikiu, kad mano patirtis Jums padės uždirbti daugiau.

Prieš tai, kai atsisiųsite ir pradėsite skaityti knygą, rekomenduoju pasižiūrėti šį itin vertingą pranešimą, kurio konferencijoje klausėsi net 2000 dalyvių (tik 7 minučių trukmės, bet labai praktiškas ir naudingas video):

Žiūrėti video ≫Labai vertingas!

Apie Martyną Šaikų

Martynas Šaikus yra marketingo bestselerio ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA autorius, verslo, marketingo ir pardavimų praktikus vienijančio klubo MONEY CLUB bendraįkūrėjas, geriausiai perkamos knygos vaikams ŽALGIRIO MŪŠIS. LEGENDA ATGYJA leidėjas, vienas brangiausiai apmokamų internetinio marketingo, paslaugų marketingo ir naujų produktų įvedimo į rinką ekspertas Lietuvoje. Martynas yra didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje verslo konferencijos FORUM ONE bendraįkūrėjas, antrepreneris, sukaupęs bene didžiausią patirtį Lietuvoje seminarų, konferencijų ir mokymų pardavimuose.

Martynas Šaikus individualiai mokosi pas geriausius pasaulyje marketingo strategus, tokius kaip Neil Patel, žymiausius Lietuvos ir užsienio verslo praktikus, kaip p. Ignas Staškevičius. Kiekviename pokalbyje gimstančios idėjos tampa dar aštresnės, kietesnės, o projektai žaibišku greičiu populiarėja ir tampa ypač sėkmingi. Nuolatinis tobulėjimas ir smalsumas Martynui neleidžia atsipalaiduoti, o kiekviena išgirsta įžvalga iš pasaulinio dydžio verslo lyderių yra apgalvojama ir su kruopštumu pritaikoma. Visomis sukauptomis žiniomis ir patirtimi Martynas dalinasi su MONEY CLUB nariais ir VIP klientais, kuriuos privačiai konsultuoja jų projektų įgyvendimo metu.

© Martynas Šaikus 2017 – Visos teisės saugomos.