Didžioji JAV Milijonieriaus Paslaptis, Kuri Jums Padės Surasti Naujas Galimybes

Neil Patel - JAV milijonieriaus paslaptis

Kaip savo knygoje rašė mano mokytojas ir vienas sėkmingiausių JAV marketingo protų Neil Patel, šis punktas yra pats svarbiausias, kad Jūs keliais kartais išaugintumėte savo pajamas.

Ir jis skamba taip:

IŠ VERSLO SAVININKO
PRIVALOTE TAPTI ANTREPRENERIU.

Pažiūrėkite į du pavyzdžius ir pamatykite skirtumus:

  • Verslo savininkas: Žmogus, kuriam priklauso juvelyrinių dirbinių parduotuvė.
  • Antrepreneris: Žmogus, kuriam priklauso juvelyrinių dirbinių parduotuvė, o taip pat – jis renka kiekvieno pirkėjo kontaktus, kad suformuotų kuo didesnę kontaktų bazę, kad jiems galėtų pasiūlyti naujus produktus ir paslaugas, taip pat jis organizuoja juvelyrinių dirbinių parodas ir rengia glamūrinius vakarėlius, taip pat jis organizuoja keliones į deimantų kasyklas savo VIP klientams, taip pat jam priklauso ir kitos prabangos prekių parduotuvės, ir taip pat jis savo klientams rekomenduoja kitų kažkiek susijusių verslų prekes ar paslaugas ir iš to uždirba komisinius nuo pardavimų.

Manau jaučiate skirtumą. Kiek pajamų šaltinių susikūręs Antrepreneris, o koks apribotas yra Verslo savininkas.

Taigi – yra du pasirinkimai. Arba Jūs ir toliau darote tą patį ir tais pačiais senais būdais, arba… priimate naują, pažangesnį požiūrį, kad Jūs galėtumėte kur kas didesniais šuoliais žengti į priekį.

Štai nuo ko būtų verta pradėti:

Pavyzdžiui, jeigu parduodate internetinių svetainių kūrimo paslaugas, tai logiška, kad jūsų klientai taip pat turės pirkti svetainės talpinimo paslaugą, turės pirkti el. naujienlaiškių siuntimo paslaugą, turės pirkti ar patys daryti kokybiškas nuotraukas savo svetainėms, turės pritraukti lankytojų srautus į svetainę, turės analizuoti ir ieškoti būdų, kaip pagerinti konversijas, turės pirkti SEO paslaugas, turės pirkti marketingo mokymus ar konsultacijas, ir turės pirkti daugybę kitų būtinų dalykų, kurie jiems neišvengiamai “iškils” ateityje.

Taigi, visi šie dalykai, kuriuos turės pirkti jūsų klientai ir gali tapti jūsų nauju verslu.

O dabar padarykite pirmą svarbų veiksmą – surašykite bent 5 susijusius su jūsų verslu dalykus, kuriuos neišvengiamai turės nusipirkti jūsų klientai:

  1.  ______________________________
  2. ______________________________
  3. ______________________________
  4. ______________________________
  5. ______________________________

 

Ir kai tai padarysite, paklauskite savęs – “Kaip galiu gauti iš čia pinigų?”

Mąstykite panašiai: Jeigu mano klientai pirks svetainės talpinimo paslaugas, o aš jiems kuriu internetinę svetainę, vadinasi aš galiu jiems rekomenduoti konkretų paslaugos tiekėją, o iš jo gauti komisinius už atvestą klientą. Ir kadangi svetainės talpinimas yra “visam gyvenimui” – t.y. klientas kas mėnesį ar kas kažkurį laikotarpį moką mokestį, tai gal aš galiu susitarti su paslaugos tiekėju, kad gaučiau komisinius kiekvieną mėnesį, o ne vienkartinius…

O galbūt jūs nuspręsite sukurti naują verslą (ar nupirkti konkurentą), kurį galėtumėte integruoti į savo pardavimų piltuvėlį ir pardavinėti savo esamiems ir naujiems klientams. Pavyzdžiui, šalia svetainių kūrimo paslaugų, kuriate ir kitą verslą – reklamų socialiniuose tinkluose kūrimo ir priežiūros agentūrą…

Taigi, surašykite Jums realiausiai atrodančias idėjas, kaip gausite iš to pinigus ir tuomet pradėkite veikti ir jas įgyvendinti.

Kitas svarbus klausimas – „O jeigu Jūs dar neturite savo verslo arba ieškote naujų galimybių internete?“

Šiuo atveju tikrai verta pradėti nuo affiliate marketingo. Manau tai vienas geresnių ir greitesnių būdų pradėti gauti papildomas pajamas.

Čia pagrindinė užduotis tokia – surandate produktų/paslaugų, kurių autoriai už atvestą klientą sumokės komisinius. Jeigu Jums smalsu ir norite sužinoti išsamią informaciją apie affiliate marketingą – geriausias startas būtų ši svetainė. Jos autoriai paskyrė metų metus analizuodami kas veikia, o kas neveikia ir savo skaitytojams pateikia tik pačią karščiausią informaciją.

Taigi, šiam kartui ir šiam pirmam įrašui būtų tiek. Neseniai  nusprendžiau rašyti blogą, kad galėčiau dažniau su jumis bendrauti, pasidalinti patirtimi, pamokomis ir klaidomis, ir gerais sėkmingais pavyzdžiais apie marketingą, internetinį verslą ir apskritai – įvairiausius išbandymus.

Greitu metu vėl rašysiu ir pasidalinsiu naudinga informacija, todėl sakau iki greito.

Būkit sveiki ir laimingi,

Martynas

1 Comment