Kaina kyla jau labai greit... liko:

PIRMASIS net 6 val. web seminaras Lietuvoje!

SKIRTA advokatams, lektoriams, mokesčių specialistams, web dizaineriams, IT specialistams, dizaino specialistams, odontologams, gydytojams, treneriams, koučeriams, reklamos ir viešųjų ryšių ekspertams… ir visiems, kas yra paslaugų srityje, bei nori sukurti VISĄ PARĄ veikiančią paslaugų prekybos mašiną internete!

„JŪSŲ PASLAUGA UŽSAKYTA!“ 52 paslaugų marketingo paslaptys, kaip pritraukti daugiau lankytojų į svetainę ir paskatinti juos pirkti greičiau, dažniau ir daugiau... net kai miegate!

PAGALIAU! Du internetinio marketingo praktikai, MARTYNAS ŠAIKUS ir MINDAUGAS ŠEBELSKIS, sukaupę didžiulę patirtį paslaugų pardavime internetu... jau Gegužės 28 d., per 6 valandų internetinį seminarą, kurį galėsite stebėti iš savo namų (arba gauti įrašą!), pasidalins PRAKTINĖMIS (kurios veikia šiandien!) paslaugų marketingo strategijomis, taktikomis ir idėjomis, kurios padės teisingai pristatyti savo paslaugas ir pasiekti maksimalų pelną!

Ar Jūs tikrai išnaudojate pilną savo paslaugų verslo potencialą ir uždirbate maksimalų pelną?

Šių paslapčių pagalba, KIEKVIENAS įmonės vadovas, smulkaus ir vidutinio verslo savininkas, marketingo profesionalas gali beveik per naktį mažiausiai 10 kartų padidinti savo veiklos pajamas, turėti daugiau laisvės, nepriklausomybės, dirbti mažiau ir būti dar ramesnis dėl savo ateities!

Štai ką pamatysite vieną grąžų ryta savo pašto dėžutėje, kai pradėsite naudoti šias paslaptis...

Kiekviena web seminaro minutė bus skirta suteikti Jums būtent tai, ko Jums reikia, kad išsinertumėte iš jus slegiančių pančių ir užtikrintai į naujas aukštumas keltumėte savo pardavimus internete (ir ne tik). GALIME TAI GARANTUOTI!

Čia tik maža dalis to, ką gausite šio unikalaus web seminaro metu:

 • Mūsų slaptoji ir dažnai naudojama S.P.A.R.K. taktika, kuri vos per keletą savaičių klientų galvose apie jus sukuria patikimos ir sėkmingos kompanijos įspūdį! (Klientams atrodo, jog reklamai išleidžiate tūkstančius eurų, nes jūsų reklamą jie mato visur, įskaitant ir didžiuosius portalus, tokius kaip lrytas.lt… nors iš tiesų investuojate vos kelis eurus per dieną!). Aukso vertės taktika, kuri akimirksniu atpirks visą jūsų investiciją į šį web seminarą!
 • Ypač pelninga marketingo taktika, kuri padės vos per 4 dienas uždirbti daugiau nei per ateinančius 4 mėnesius! Tai gali būti lengvai panaudojama, kai staigiai prireikia pinigų, pavyzdžiui sumokėti mokesčius, nusipirkti automobilį, atiduoti skolas, ar spontaniškai išvykti į kelionę (beje, tai taip paprasta ir nereikalauja jokių papildomų resursų, jog galėsite išbandyti jau kitą dieną!)
 • Viena efektyviausių paslaugų marketingo taktikų K.A.P.S., kuri akimirksniu parodo tikrąsias Jūsų potencialių klientų problemas, ko pasekoje galite lengvai sukurti tokias paklausias paslaugas, kad Jūsų potencialūs klientai būtų pasiruošę be jokių dvejonių ir derybų sumokėti tiek kiek paprašysite!
 • Kertinė paslaugų marketingo strategija, kuri jus pavers RINKOS AUTORITETU, už kurio paslaugas klientai noriai mokės daugiau nei bet kur kitur (įsivaizduokite kokį saugumą, bei laisvę turėtumėte, jei visi klientai su malonumo mokėtų 2-3 kartus daugiau nei dabar! Tai tikrai įmanoma!). Labai tikėtina, kad šios strategijos dar (kol kas) nenaudoja nė vienas Jūsų konkurentas!
 • Universali 3 žingsnių komercinio pasiūlymo formulė “Š.Š.Š.”, kurios pagalba su minimaliomis laiko sąnaudomis parašysite dėmesį kaustančią žinutę, kuriai bus sunku atsispirti! (parodysime kaip ši paprasta formulė iš 1 elektroninio laiško atnešė 5000 eurų pajamų per 10 dienų… ir tikrai nustebsite, kaip lengvai tai pritaikoma Jūsų versle)
 • Žmonės neperka tik dėl 2 priežasčių: jiems nereikia to ką siūlote, arba jie Jumis NEPASITIKI! Pats greičiausias būdas sukurti pasitikėjimą - tai pasinaudoti ypatinga R.I.A. strategija, kurios dėka potencialūs klientai nebesvarstys pirkti iš kitų! (Tai tokia stipri strategija, jog ją naudojant, klientams atsiranda tvirtas tikėjimas, jog daugiau alternatyvų rinkoje nėra!)
 • Kaip atkreipti ir prikaustyti potencialių klientų dėmesį, nepaisant to, kad jie per dieną yra atakuojami tūkstančių įvairių marketingo žinučių… ir kai dalis tų žinučių - Jūsų konkurentų... (kol kas, gal tik kokie 5% paslaugų tiekėjų tai naudoja.)
 • NUGINKLUOJANTI KAINODARA pagal V.D.K. formulę. Kaip pateikti kainą, kad klientai negalėtų jai atsispirti? (labai dažnai kaina yra jautriausia pasiūlymo vieta. Pagaliau gausite atsakymus, kaip pristatyti kainą, kad ji taptų jūsų pagalbininku, o ne žlugdytoju)
 • Ypatingai efektyvus psichologinis triukas, kuris dažnai nulemia, ar potencialus klientas pirks dabar, ar dar ilgai lauks, svarstys, dvejos… kol galų gale nueis pas konkurentus ir nuspirks ten, nes jie panaudos šį triuką! (mes tai naudojame visose savo marketingo kamanijose. Visose!)
 • Ar dažnai tenka dirbti su “šaltais” potencialiais klientais, kurie niekada apie jus negirdėjo? Ši “VERTĖS LAIPTŲ” strategija nepaliks abejingų ir padės parduoti pačias brangiausias savo paslaugas daug greičiau ir lengviau nei bet kada anksčiau!

IR TAI DAR NE VISKAS!

 • Paprasta, labai efektyvi ir be galo pelninga strategija, kuri padės be jokių papildomų reklamos išlaidų kliento užsakymo krepšelį padidinti iki 247%! (Įsitikinsite, jog nenaudodami šios strategijos ant stalo paliekate tūkstančius eurų!)
 • Pati idealiausia 5 žingsnių strategija “T.W.E.P.”, norintiems paskatinti klientus pirkti 2-3 kartus dažniau (užuomina: tai padaroma be jokio psichologinio spaudimo, visiškai neįkyrint, o priešingai - išlaikant labai draugišką santykį, bei kuriant didžiulę vertę!)
 • Viena paslaptinga strategija, kuri vos per kelias dienas gali paversti jus daugiausiai uždirbančiu rinkos lyderiu! (Martynas 2010 metais su šia strategija uždirbo 80 000 litų per 7 dienų ir akimirksniu tapo internetinio marketingo lyderiu! Beje, tai buvo padaryta be jokių Facebook ar Google reklamų pirkimo!)
 • Kaip parduoti paslaugą, kurios NIEKAS NENORI PIRKTI? Čia jums atskleisime 5 esmines sidabrinės kulkos marketingo taisykles, kurių pagalba jūs mokėsite net ir iš ne itin sėkmingai prasidėjusios marketingo kampanijos išspausti maksimalius pardavimus ir pelną.
 • Kaip pritaikyti slaptą pasaulinio mago Deivido Koperfieldo principą savo veikloje ir imti “šienauti” pelną net nebūnant pačiu pačiu pačiu geriausiu savo srityje?
 • 3 kritinės sistemos, be kurių negalėsite išgyventi internetiniame marketinge ir nepajėgsite sukurti visą parą, visus metus veikiančios pinigų mašinos (beje, 90% paslaugų pardavėjų nenaudoja NĖ VIENOS!)
 • 1 maža paslaptis, kuri padėjo sudominti didžiausias Lietuvos kompanijas (tokias kaip Omnitel ar DnB bankas) reklamuoti mūsų paslaugas (beje, ar sakiau, jog ta reklama mums nieko nekainavo!)
 • VISI PINIGAI YRA ČIA! Paslaugų marketingo FUNDAMENTAS paslaugų pardavime (ir neįtikėtina, jog taip mažai paslaugų pardavėjų tuo naudoja! Tai yra tikrasis verslo LOBIS, kurio dauguma net nemato...).
 • Niekada iki šiol neatskleisti slapti tyrimai ir atradimai, kaip kurti MAKSIMALIAI PELNINGAS el. laiškų kampanijas, kurias atvertų ir skaitytų tūkstančiai.

IR DAR!

 • 5 elektroninių laiškų antraščių tipai, kurie drastiškai padidina kiekvieno išsiųsto laiško skaitomumą.
 • Mūsų slapti įrankiai, kurie padeda vos per kelioliką minučių sukurti profesionaliai atrodantį puslapį… vos už 5% to, ką sumokėsite interneto svetainių kūrėjams (kurie, dažnai net nežino paslaugų marketingo subtilybių ir padaro daugybę jums brangiai kainuojančių klaidų)
 • Kaip meistriškai pakelti savo paslaugų kainas, dirbti mažiau, uždirbti daugiau, o visą atrastą laisvą laiką paskirti savo pomėgiams.
 • Kaip teisingai paprašyti klientų atsiliepimų ir juos maksimaliai išnaudoti savo marketingo kampanijose?
 • KAIP PARDUOTI PER RENGINIUS? Patikrinti ir gerai išbandyti 3 metodai, kaip tapti Nr. 1 žvaigžde konferencijose ir paskatinti jūsų potencialius klientus tapti fanais ir galiausiai - pirkėjais.
 • Vertingi triukai ir paslaptys, kaip patekti į spaudą ir mėgautis bent 5 min. šlove su savo projektu?
 • Pats genialiausias būdas patikrinti ar paslauga tikrai bus paklausi dar prieš investuojant pinigus ir laiką į jos kūrimą (didžiausias nusivylimas, kai kažką sukūrus, vėliau paaiškėja, jog niekam to nereikia! )
 • 5 STIPRIAUSI emociniai mygtukai, kurių pagalba galima užvaldyti savo klientų protą. Jeigu atkreipsite dėmesį, pačios pelningiausios marketingo kampanijos yra paremtos būtent šiais emociniais mygtukais! Jeigu tai padėjo kitoms kompanijoms uždirbti milijonus, galbūt padės ir jums lengviau pasiekti pardavimų tikslus...
 • 5 STIPRIAUSI emociniai mygtukai, kurių pagalba galima užvaldyti savo klientų protą. Jeigu atkreipsite dėmesį, pačios pelningiausios marketingo kampanijos yra paremtos būtent šiais emociniais mygtukais! Jeigu tai padėjo kitoms kompanijoms uždirbti milijonus, galbūt padės ir jums lengviau pasiekti pardavimų tikslus...
 • Ar ir jūs darote šią 1 DIDŽIULĘ KLAIDĄ, pristatydami savo paslaugas potencialiems klientams?
 • 3 PASLAPTYS, norint sukurti paslaugų pavadinimus, kurie lengvai įsimena ir akimirksniu parduoda!
 • 5 stipriausi emociniai-psichologiniai mygtukai, kurie nesustabdomai veikia moterų rinkoje! Jeigu didžioji jūsų klientų dalis - moterys, vien kelių šių mygtukų panaudojimas gali dramatiškai padidinti susidomėjimą, bei užsakymų skaičių...
 • 4 žingsnių NAUJOJO AMŽIAUS internetinio marketingo strategija T.R.E.P., kuri atneša neįtikėtinus rezultatus, yra neįkyri, kurianti vertę ir įdomi! Įsivaizduokite, jeigu jūsų žinutės žmonės lauktų, noriai dalintųsi su draugais ir to pasekoje pirktų daug daugiau nei bet kada anksčiau!
 • Kaip paskatinti “konkurentus” dirbti iš vien ir dalintis klientų srautu?
 • Kaip teisingai atleisti tuos klientus, kurie jums trukdo, nevertina, o tiksliau gaišina jūsų laiką ir nepadeda jums uždirbti?

IR NETGI DAR!

 • Niekur kitur neatskleistos paslaptys, kaip ATRAKINTI NESIBAIGIANTĮ KOKYBIŠKĄ SRAUTĄ į Jūsų interneto svetainę.
 • Kaip iš Facebook gauti kokybiško nemokamo srauto su mažiausiomis pastangomis… ir kuris pavirstų tūkstančiais eurų pardavimuose?
 • Kaip teisingai pasirinkti savo TIKSLINĘ KLIENTŲ GRUPĘ, kad ji idealiai atitiktų jūsų produktų privalumus ir leistų jums būti savimi viso pardavimo proceso metu.
 • Didžioji paslaptis, kuri išlaisvins iš užburto rato, kai pinigus gaunate tik už įdėtas pastangas… tai atvers visiškai naujus kelius, kai galite nedirbti, o pinigai vis tiek teka į jūsų sąskaitą lyg šaltinio vanduo į upę…
 • 2 pagrindiniai būdai, kaip padidinti savo paslaugų vertę, kad žmonės noriai mokėtų daugiau.
 • Koks yra pats lengviausi būdas kurti vertingus vaizdo įrašus savo potencialiems klientams, jeigu pats nenorite filmuotis ir neturite filmavimo įrangos? Tai galima panaudoti ir kuriant įvairius video kvietimus, ir pardaviminius pristatymus, ir kitą vertingą turinį...
 • Kertiniai elementai, kaip sukurti įtaigią marketingo ŽINUTĘ, kuri kaip magnetas trauks jūsų klientus prie jūsų paslaugos ir vers juos daužyti jums į duris, kai ramiai miegosite naktį.
 • 14 skirtingų produktų tipų, kuriuos galite sukurti tuoj pat iš savo žinių ir patirties.
 • Pažangusis marketingas pagal P.E.V.K formulę: visiems, kas nori sukurti visą parą automatiškai veikiančią pinigų mašiną, kuri nepailsdama pardavinėtų visas jūsų paslaugas, pildydama banko sąskaitą net kai miegate...
 • Kaip TEISINGAI aprašyti savo produkto NAUDAS? 3 lygių F.A.B. techniką (beje, 1-u lygiu rašo visi, 2-u kai kurie, 3-iu – tik geriausi!). Naudok tai, ir labai lengvai uždegsi savo klientus pirkti iš tavęs!
 • 7 didžiausios žmonių silpnybės, kuriomis sėkmingai naudojasi didžiausi pasaulio bankai, restoranai, bei kiti pasaulinio lygio verslai. Galbūt būtų išmintinga panaudoti tai ir tavo veikloje...
 • AMŽIAUS ĮRANKIS, kuris leidžia vos per kelias minutes surasti tūkstančius pačių idealiausių klientų, kurie pamatę jūsų reklaminę žinutę, būtų nepajėgūs ja nesusidomėti!
 • Youtube marketingas, kuris automatiškai, be jokių pastangų gali atnešti dešimtis tūkstančius eurų papildomų pajamų į jūsų verslą!
 • Vienas stipriausių įrankių pardavimuose: P.E., kuris kardinaliai palengvina pardavimo darbą ir viską apsuka taip, jog potencialus klientas pradeda pardavinėti pats sau! Įsivaizduokite, kaip paprasta ir lengva dirbti, kai nereikia nertis iš kailio įrodinėjant, jog jiems to tikrai reikia.
 • Kaip savo klientus paversti lengvai išprotėjusiais, ENTUZIASTINGAIS SEKĖJAIS, kuriems nė į galvą neateitų pirkti iš konkurentų!
 • V.P.K.D. strategija, kuri drastiškai padidins apsipirkimo dažnumą, įjungs kūrybinį mąstymą naujų produktų kūrimui, bei iš kliento uždirbs daug daugiau nei iki šiol!
 • Aštuoni (8) tiesioginio atsako marketingo principai, kuriuos turite žinoti ir taikyti, kad PADVIGUBINTUMĖTE ar net PATRIGUBINTUMĖTE atsaką į kiekvieną jūsų marketingo žinutę.
 • DIDELĖS IDĖJOS STRATEGIJA, kuri įkvėps, išlaisvins ir įprasmins veiklą!

Pagaliau bus atskleista tai, kas VEIKIA ŠIANDIEN…

Čia jūs gausite bendrai, mūsų bendrą 16 metų patirtį sudėtą į vieną web seminarą.

PRADŽIA GEGUŽĖS 28 D., 11 VALANDĄ.
Trukmė - 6 valandos!

“Jeigu kas nors jums atneštų 2400 eurų, ar atsisakytumėte?”

Sakykime, kad jūs išsirinksite 10 paslapčių, kurios pasirodys pačios vertingiausios ir lengviausiai pritaikomos jūsų versle.

Tarkime, kad per pirmus kelis mėnesius, viena praktiškai pritaikyta paslaptis papildomai atneš 1000 eurų. Sumoje tai bus 10 000 eurų. Net ir padalinus tai per pusę, gautume 5000 eurų vertę.

Na, galime ir kukliau. Sakykime, kad per artimiausius kelis metus, kiekviena iš šių idėjų atneš kuklią 150 eurų grąžą.

Tai būtų 7800 eurų vertė.

Na gerai, tarkime jūs panaudosite po 1 paslaptį per mėnesį visus ateinančius metus. Ir sakykime, kad ji uždirbs jums juokingai mažą 100 eurų sumą su minimaliausiomis pastangomis. Per 12 mėnesių, tai bus 1200 eurų, arba 2400 eurų per 2 metus.

Pabandykime kitaip, jeigu kas nors jums atneštų 2400 eurų, ar atsisakytumėte?

Nesijaudinkite, šis web seminaras jums tikrai nekainuos 2400 eurų...

Mes Jums turime MEGA PASIŪLYMĄ!

Mes neparašysime visos sumos už šį web seminarą mokėti avansu. Mes jums suteiksime galimybę viską peržiūrėti, įvertinti ir tik tada nuspręsti, ar norite mokėti!

Investicija į 52 pelningiausias paslaptis ir TIK 97€(arba vos 1.87 eur už vieną paslaptį)

Mokėkite dabar tik 7 EURUS…, o likusius - po web seminaro!

7 eurai reikalingi tam, kad atskirtume “žioplinėtojus” nuo rimtų žmonių, su kuriais norime dirbti. Šie 7 eurai - tai jūsų įsipareigojimas, jog atvyksite!

Likusius 90 eurų galėsite mokėti po web seminaro, kai viską peržiūrėsite ir įsitikinsite praktine nauda!

DĖMESIO! Web seminaro įrašas bus atsiųstas tik tiems, kas sumokės likusią sumą, todėl dalyvavimas gyvai yra būtinas.

REGISTRUOTI DABAR >>
Dabar - tik 7€, o likusieji - po web seminaro!

LIKO LAIKO...

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI...

Still sitting on the fence? Here are answers to some of the most commonly asked questions...

 • q-iconWhat's an Execution Plan?

  It’s not quite a course and it’s definitely not just an ordinary report or whitepaper…

  …an Execution Plan is more like a „checklist on steroids!“

  Here’s how it works:

  In the last 36 months my team and I have:

  Invested over $15,000,000 (of our own money) on marketing tests…
  Generated tens of millions of unique visitors…
  Sent well over a BILLION emails, and…
  Run approximately 3,000 split and mufti-variant tests…

  …all through our own, internal companies.

  And along the way we have perfected a large number of strategies and tactics. More importantly, like any good scientists, we DOCUMENT each strategy in step-by-step „Execution Plans“ so our best ideas could be repeated and rolled out across all our different businesses.

  They’re all meat and no fluff. If you want back story and theory, go read a blog post. Execution Plans are all about taking action and getting results as quickly and easily as possible.

 • q-iconWhy $7?

  If you’re thinking „$7 is cheap…what’s the catch?“ then here are three reasons that should put your mind at ease:

   1. $7 puts this information within the reach of everyone…from solo entrepreneurs to startups and even Fortune 500. (And at $7, you shouldn’t have to get approval or fill out a purchase order.) 😉

  2. It weeds out the freebie-seekers.
  We only want serious marketers who take action, and in our experience charging anything…even if it’s just a buck… gets rid of 99% of the chuckle-heads.

  3. We tested it, and $7 generated the best overall ROI.
  (Hey, we’re all marketers here so why not tell it like it is?)

  We also believe that once you experience this Execution Plan, you’ll want more and maybe…just maybe…you’ll come back, buy more and possible even upgrade to DM Lab where you get access to our complete Execution Plan Library.

  But that’s it…

   No fine print…no „hidden trials“…no shenanigans. Just the information you need and the results you want.

 • q-iconIs there a guarantee?

  Yep…all our trainings have a 60-day, no-questions-asked guarantee.

  In other words, if you aren’t happy for any reason, just let us know and we’ll give you your money back. We obviously don’t think it’ll come to that, but if you’re even the least bit worried if this will work for you, then put your mind at ease. You either get the results you want or you get your money back. It’s as simple as that!

 • q-iconHow long will it take to get access to this Execution Plan?

  Immediate.

  Your login and access information will be sent to the email address you provide, and there will be a video on the next page that explains how you can access the guide inside of our Execution Plan Library.

Hurry…Get Social List Building Now!!

Order now and get:

 • Step-by-step instructions on how to maximize your list building with Facebook...
 • Follow-along checklists that track your progress
 • 24/7 access on any device
 • 60-day money back guarantee. No matter the reason.

…all for just $27 $7. Click the “Add To Cart” button now for INSTANT ACCESS!

ADD TO CART >>
Add To Cart - Just $7

WARNING! When the timer above hits 00 : 00 : 00 this offer will return to its original price. Order now and save 85%!!!