DĖMESIO! Atidėkite bet kokius planus išleisti didelius pinigus reklamai internete, kol neperskaitysite šio laiško.

Aš ieškau dar kelių Savo Idealių Klientų!

Jeigu tai Jūs, aš asmeniškai Jus konsultuosiu ir pasidalinsiu visa savo patirtimi, kad Jūsų verslas taptų dar veržlesnis, žinomesnis, o produktai/paslaugos - geriau perkami. Štai ką sako mano VIP klientas Jurijus:

Šiuo metu yra 9 VIP klientai, kuriuos reguliariai konsultuoju ir padedu Jų marketingą padaryti dar efektyvesnį. Dauguma klientų grįžta ir konsultuojasi jau keletą pastarųjų metų, o pasiektų užsibrėžtų tikslų ir sėkmės istorijų vis daugėja. Jeigu šiuo metu ieškote savo verslui naujų, šviežių ir nestandartinių marketingo sprendimų, pateikite paraišką dėl konsultacijos dabar ir galbūt netrukus galėsime pradėti dirbti būtent su Jumis.

Kaip vyks konsultacija ir kokią vertę Jūs gausite?

Pirmiausiai noriu Jums padėkoti, kad esate čia ir domitės šios konsultacijos nauda Jums. Konsultacijos 1 val. kaina - 197 eurai, todėl jūs gausite tik kruopščiai apgalvotus, pritaikomus ir efektyvius patarimus, sukurtus būtent jums.

Štai kaip viskas vyks:

  1. Pirma - Jūs užpildysite anketą, kuri pateikta žemiau šiame puslapyje. Jūsų atsakymai mums leis sužinoti, kaip geriausiai galime Jums padėti su jūsų verslu.
  2. Kai tik užpildysite ir nusiųsite savo atsakymus, Jūsų paprašysime išankstinio apmokėjimo už konsultaciją. Tai mums užtikrins, kad tikrai rimtai tuo domitės ir neužpildėte anketos kažkieno verčiami. Jūs esate visiškai ramūs, nes jeigu konsultacija jums nebus naudinga, mes grąžinsime visus pinigus neuždavę nė vieno klausimo.
  3. Gavę apmokėjimą, mūsų komanda susisieks su Jumis telefonu ir/arba el. paštu ir suderins susitikimo Vilniuje laiką.
  4. Jeigu pajausime, kad jūsų verslo sritis ir iššūkiai nėra mums gerai pažįstami, mes iškart sugrąžinsime Jūsų pinigus ir tuomet jums parašysime ir paaiškinsime kodėl jums negalime suteikti konsultacijos.

Būkite atviri ir atsakykite į šiuos klausimus:

Martyno Šaikaus konsultacijos tikrai veikia! Štai dar keli įrodymai:

Apie Martyną Šaikų

Martynas Šaikus yra marketingo bestselerio ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA autorius, verslo, marketingo ir pardavimų praktikus vienijančio klubo MONEY CLUB bendraįkūrėjas, geriausiai perkamos knygos vaikams ŽALGIRIO MŪŠIS. LEGENDA ATGYJA leidėjas, vienas brangiausiai apmokamų internetinio marketingo, paslaugų marketingo ir naujų produktų įvedimo į rinką ekspertas Lietuvoje. Martynas yra didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje verslo konferencijos FORUM ONE bendraįkūrėjas, antrepreneris, sukaupęs bene didžiausią patirtį Lietuvoje seminarų, konferencijų ir mokymų pardavimuose.

Martynas Šaikus individualiai mokosi pas geriausius pasaulyje marketingo strategus, tokius kaip Neil Patel, žymiausius Lietuvos ir užsienio verslo praktikus, kaip p. Ignas Staškevičius. Kiekviename pokalbyje gimstančios idėjos tampa dar aštresnės, kietesnės, o projektai žaibišku greičiu populiarėja ir tampa ypač sėkmingi. Nuolatinis tobulėjimas ir smalsumas Martynui neleidžia atsipalaiduoti, o kiekviena išgirsta įžvalga iš pasaulinio dydžio verslo lyderių yra apgalvojama ir su kruopštumu pritaikoma. Visomis sukauptomis žiniomis ir patirtimi Martynas dalinasi su MONEY CLUB nariais ir VIP klientais, kuriuos privačiai konsultuoja jų projektų įgyvendimo metu.

© Martynas Šaikus 2017 – Visos teisės saugomos.