Naujausias vebinaras atskleidžia 10 TAKTIKŲ, KAIP PADIDINTI PARDAVIMUS INTERNETU KRIZĖS METU IR KAIP SUKURTI EFEKTYVIĄ JŪSŲ PRODUKTŲ MARKETINGO KAMPANIJĄ

Jūsų laukia vaizdo įrašas su daugiau nei 10 Lietuvoje išbandytų ir VEIKIANČIŲ marketingo strategijų, technikų ir praktiniai pavyzdžiai, kaip padidinti Jūsų pajamas šiandien!

Šiame išskirtiniame vebinaro įraše MARKETINGAS KRIZĖS METU Jūs sužinosite:

 • 1

  NR. 1 STRATEGIJA marketinge šiais laikais: kodėl būtina tai daryti ir kaip tai pritaikyti, kad parduotumėte daugiau?

  Čia dalinuosi Jūsų pirmu žingsniu, kaip didinti savo asmeninio prekės ženklo žinomumą ir sukurti klientų pasitikėjimą bei žadinti troškimą pirkti iš Jūsų.

 • 2

  Darbas su klientais. Kaip ir ką daryti, kad ARTIMIAUSIU METU pradėtumėte uždirbti pinigus ir parduotumėte daugiau savo produktų?

  Čia pasakoju apie kertinę pardavimų strategiją, kurios atsakingas taikymas gali atnešti į Jūsų verslą daugiau greitų pardavimų ir pajamų.

 • 3

  Beprotiškai EFEKTYVI marketingo strategija, kaip pritraukti naujus klientus.

  Pats galingiausias žodis marketinge ir kaip jį panaudoti savo veikloje per ateinančią savaitę.

 • 4

  KAINODARA KRIZĖS METU.

  Efektyviausi būdai, kaip parduoti kainą, vertę ir riziką.

 • 5

  Produktų ir paslaugų PERPAKAVIMAS.

  Kaip pakeisti paslaugos ir prekės “vaizdą” ir “misiją”, kad jie vėl būtų aktualūs.

 • 6

  Užsakymas DABAR.

  Išskirtinės pardavimo technikos, kurios padės gauti užsakymą čia ir dabar.

 • 7

  “NAUJIENŲ TRANSLIUOTOJO” technika.

  Kaip nuolat būti aktualiu, nekuriant pastovaus turinio.

 • 8

  EKSPERTAS NR. 1

  Kaip savo srityje kurti Eksperto Nr. 1 ir Profesionalo autoritetą.

 • 9

  “KOJOS TARP DURŲ” technika.

  Išbandyk paslaugą ar prekę, ir grąžink, jei nepatiko ARBA kaip parduoti be grąžinimų.

 • 10

  “SVARBIAUSIA” technika pardavimuose dabar: kaip parduoti nepardavinėjant?

  Čia gausite pamatinę rekomendaciją ką būtina daryti šiandien savo versle, kad uždirbtumėte.

Ką sako šio vebinaro dalyviai?

ARBA šie marketingo video kursai padės reikšmingai padidinti Jūsų pardavimus internete, ARBA grąžinsime pinigus neuždavę nė vieno klausimo, o visa mokymo medžiaga liks Jums!

UŽSAKYKITE DABAR ir per 24 val. gaukite prisijungimus prie visų šių mokymų, patalpintų Jums skirtame puslapyje internete:

Noriu! Kiek tai kainuoja?

Tik dabar šio vebinaro įrašo kaina yra tik 49,95 eur. Beje, šį įrašą internetu galės žiūrėti Jūsų įmonės marketingo ir pardavimų vadybininkai, kiti kolegos, todėl kiekvienam pirkti atskirų prisijungimų tikrai nereikės.

Beje, šie mokymai Jums bus prieinami neribotą laiką, todėl nereikės bijoti, kad kažko nespėsite peržiūrėti.

Jūs turite net 180 dienų trukmės 100% pinigų grąžinimo garantiją

Jeigu per šį laiką, peržiūrėję mokymus ir pritaikę siūlomas strategijas savo veikloje nepajausite jokio ženklaus pardavimų augimo, aš iškart grąžinsiu Jūsų sumokėtus pinigus.

Taigi, ką daryti dabar?

PIRKITE DABAR.

Jeigu kils klausimų, kviečiame skambinti mums dabar tel. 8 652 22208 arba rašykite m.saikus@gmail.com

Martyno Šaikaus mokymai ir konsultacijos tikrai veikia... štai dar keli įrodymai!

Apie Martyną Šaikų

Martynas Šaikus yra marketingo bestselerio ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA autorius, verslo, marketingo ir pardavimų praktikus vienijančio klubo MONEY CLUB bendraįkūrėjas, geriausiai perkamos knygos vaikams ŽALGIRIO MŪŠIS. LEGENDA ATGYJA leidėjas, vienas brangiausiai apmokamų internetinio marketingo, paslaugų marketingo ir naujų produktų įvedimo į rinką ekspertas Lietuvoje. Martynas yra didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje verslo konferencijos FORUM ONE bendraįkūrėjas, antrepreneris, sukaupęs bene didžiausią patirtį Lietuvoje seminarų, konferencijų ir mokymų pardavimuose.

Martynas Šaikus individualiai mokosi pas geriausius pasaulyje marketingo strategus, tokius kaip Neil Patel, žymiausius Lietuvos ir užsienio verslo praktikus, kaip p. Ignas Staškevičius. Kiekviename pokalbyje gimstančios idėjos tampa dar aštresnės, kietesnės, o projektai žaibišku greičiu populiarėja ir tampa ypač sėkmingi. Nuolatinis tobulėjimas ir smalsumas Martynui neleidžia atsipalaiduoti, o kiekviena išgirsta įžvalga iš pasaulinio dydžio verslo lyderių yra apgalvojama ir su kruopštumu pritaikoma. Visomis sukauptomis žiniomis ir patirtimi Martynas dalinasi su MONEY CLUB nariais ir VIP klientais, kuriuos privačiai konsultuoja jų projektų įgyvendimo metu.

© Martynas Šaikus 2017 – Visos teisės saugomos.