SMULKAUS IR VIDUTINIO VERSLO VADOVŲ, AKCININKŲ, MARKETINGO IR PARDAVIMŲ PRAKTIKŲ DĖMESIUI...

(NEMOKAMAS) VIDEO SEMINARAS atskleidžia...

7 marketingo paslaptis, kaip žaibiškai parduoti produktus ir paslaugas internetu... (Išskirtinės istorijos ir unikalūs pavyzdžiai, kaip auginti pardavimus ir pelną)

Šiame Video Sužinosite...

7 (septynis) labai praktiškus patarimus, kurie gali padidinti Jūsų pardavimus net 200% ar daugiau!

  • KOKIE mažyčiai patobulinimai Jūsų prekių aprašymuose gali padidinti pardavimus bent 50%.
  • VIENINTELIS dalykas, ką turite padaryti, kad sudomintumėte dideles įmones savo sprendimais.
  • LENGVAS būdas sukurti efektyvias marketingo ir pardavimų ŽINUTES per trumpiausią laiką.
Taip! Aš noriu gauti šį video ≫
75% užbaigta

Liko tik įvesti savo el. pašto adresą žemiau esančiame laukelyje.

Aš gerbiu Jūsų privatumą ir niekada nesiųsiu Jums nepageidaujamų laiškų.

Apie Martyną Šaikų

Martynas Šaikus yra marketingo bestselerio ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA autorius, verslo, marketingo ir pardavimų praktikus vienijančio klubo MONEY CLUB bendraįkūrėjas, geriausiai perkamos knygos vaikams ŽALGIRIO MŪŠIS. LEGENDA ATGYJA leidėjas, vienas brangiausiai apmokamų internetinio marketingo, paslaugų marketingo ir naujų produktų įvedimo į rinką ekspertas Lietuvoje. Martynas yra didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje verslo konferencijos FORUM ONE bendraįkūrėjas, antrepreneris, sukaupęs bene didžiausią patirtį Lietuvoje seminarų, konferencijų ir mokymų pardavimuose.

Martynas Šaikus individualiai mokosi pas geriausius pasaulyje marketingo strategus, tokius kaip Neil Patel, žymiausius Lietuvos ir užsienio verslo praktikus, kaip p. Ignas Staškevičius. Kiekviename pokalbyje gimstančios idėjos tampa dar aštresnės, kietesnės, o projektai žaibišku greičiu populiarėja ir tampa ypač sėkmingi. Nuolatinis tobulėjimas ir smalsumas Martynui neleidžia atsipalaiduoti, o kiekviena išgirsta įžvalga iš pasaulinio dydžio verslo lyderių yra apgalvojama ir su kruopštumu pritaikoma. Visomis sukauptomis žiniomis ir patirtimi Martynas dalinasi su MONEY CLUB nariais ir VIP klientais, kuriuos privačiai konsultuoja jų projektų įgyvendimo metu.

© Martynas Šaikus 2017 – Visos teisės saugomos.