Pirmą kartą Lietuvoje!

Martyno Šaikaus 30 dienų mentorystės programa "PINIGŲ MAŠINA X"

Lektorių, autorių, konsultantų, profesionalių paslaugų teikėjų ir kitų kūrybinių sielų dėmesiui.

KAIP SUKURTI SAVO UNIKALŲ POZICIONAVIMĄ, EFEKTYVIĄ MARKETINGO STRATEGIJĄ IR VYKDYMO PLANĄ."

Štai ką Jums esu paruošęs:

Po daugiau nei 15 metų nežmoniškai sudėtingo tobulėjimo proceso, juodo, kartais net 18 valandų per parą trukusio darbo kuriant žymiausias marketingo kampanijas Lietuvoje ir šimtų klaidų, pamokų ir kelių šimtų sėkmės istorijų, aš susisteminau 30 dienų konsultacijų programą, kurią noriu duoti Jums.

Kasdien sulaukdamas dešimčių užklausų padėti, patarti ar apsiimti daryti vieną ar kitą projektą, pajaučiau, kad susitelkti prie galybės skirtingų klausimų man neužteks jėgų.

Todėl apgalvojęs pamačiau, kad geriausia bus tai, kad verslininkams, vadovams, startuperiams ir visiems, norintiems padidinti pardavimus, būsiu efektyvus, jei tapsiu jų mentoriumi.

Būtent apie tai ir yra ši 30 dienų programa.

Ir ji unikaliausia Lietuvoje.

Štai kokia jums iš to nauda:

Per 30 dienų Jūs paruošite:

 • Savo unikalų pozicionavimą rinkoje

 • Sukursite efektyvią marketingo strategiją produktams ir paslaugoms

 • Paruošite vykdymo planą

Mes leisimės į marketingo pogrindį ir darysime tai, ką daro visi geri marketingistai, paleisdami savo produktus ar paslaugas į pasaulį.

Čia nebus jokių beletristikų ar "tipo kurk vertę" patarimų. Tai bus žingsnis po žingsnio aiškūs, detalūs patarimai, kuriuos atlikdami jūs eisite tik pirmyn į savo marketingo sistemos sukūrimą.

Kiekvieną savaitę, pirmadienį, mes turėsime 3 valandų workshop'ą (vyks Facebook grupėje, kurią prižiūrėsiu tik aš). Jo metu aiškiai pristatysiu savaitės užduotis, kurias pildysite mano Google Drive sukurtuose ir su kiekvienu individualiai pasidalintuose sąsiuviniuose. Taip aš matysiu kiek darote, ką darote, ir pataisysiu jus, kur matysiu būtina.

O jūs turėsite aiškią discipliną, kad darbai vyktų ir po 30 dienų sukurtumėte savo PINIGŲ MAŠINĄ X, individualiai pritaikytą tik Jūsų verslui, produktui, paslaugai ar asmeniniam prekės ženklui.

Kam  ši mentorystės programa tinka?

 • Konsultantams

 • Lektoriams

 • knygų, kursų autoriams

 • koučingo specialistams

 • ekspertams

 • freelanceriams

 • influenceriams

 • profesinių paslaugų kūrėjams

Štai ką reikia padaryti, kad tai gautumėte:

Visa programa startuos lapkričio 2 dieną, pirmadienį, 19:00 val. Mes dirbsime iki 22:00 val., internete.

Ten paaiškinsiu kiekvieną žingsnį, strategijas, pasidalinsiu efektyviausiomis rekomendacijomis ir patarimais, ir Jūs aiškiai matysite kiek daug sutaupysite laiko, lėšų ir energijos, kai pradėsite dirbti pagal šią mentorystę.

Galutinis vaizdas, rimtas rezultatas, bus aiškiai matomas po 30 dienų. Bet pabrėžiu: viskas priklausys nuo Jūsų aktyvaus dalyvavimo.

Tai išskirtinis atvejis Lietuvoje ir kviečiu juo pasinaudoti šiandien.

Investicija

Investicija į 30 dienų mentorystės programą "Pinigų mašina X" yra vos 300 eurų.

Kitais žodžiais - tai tik 10 eurų už 1 mentorystės dieną.

Kaip užsiregistruoti

Registruokitės šiandien, užsakydami šią mentorystę "Paysera" sistemoje ir pervesdami užmokestį.

Kai tik padarysite pavedimą, parašykite man el. paštu m.saikus@gmail.com arba telefonu 8-652 22208. Tai mano asmeniniai kontaktai. Kai parašysite man, įtrauksiu Jus į dalyvių sąrašą ir informuosiu Jus apie tolesnius pasiruošimo etapus ir programos pradžią.

Garantija

Jūs turite net 30 dienų trukmės 100% pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu per visą šį mentorystės laiką, peržiūrėję mokymus ir pritaikę siūlomas strategijas savo veikloje nepajausite jokio ženklaus pardavimų augimo, aš iškart grąžinsiu Jūsų sumokėtus 300 eurų.

Taigi, ką daryti dabar?

UŽSAKYKITE ŠIĄ MENTORYSTĘ IR ŽENKIME PIRMYN.