SVARBUS PRANEŠIMAS TĖVAMS, KURIE PLANUOJA
SAVO VAIKAMS UŽSAKYTI NAUJUS AKINUKUS

25 metų gimtadienį šiemet švenčianti „Optika REGA“ Jums turi gerą naujieną:

Mes norime PADOVANOTI Jūsų vaikučiui bet kuriuos jam patinkančius akinių rėmelius iš mūsų optikos salono ir taip SUTAUPYTI Jums mažiausiai 40 eurų!

Brangūs tėveliai,

„Optika REGA“ jau 25 metus rūpinasi žmonių akimis, todėl gimtadienio proga nusprendėme padovanoti vertingą dovaną Jūsų vaikučiams prieš artėjančius mokslo (ar darželio) metus!

Jums reikės tik atvykti į „Optika REGA“ saloną Kaune, Laisvės al. 34, išsirinkti akinių rėmelius ir mūsų salono konsultantams ištarti DOVANOS KODĄ, kurį gausite šiame puslapyje. Ir viskas - akinių rėmeliai bus Jūsų!

Be to, jeigu nuspręsite akinių lęšius gamintis pas mus – Jums pritaikysime net 20% nuolaidą, o akinukus Jūsų vaikui pagaminsime per 1 dieną!

SVARBU: Šis išskirtinis pasiūlymas galioja tik iki rugpjūčio 31 dienos ARBA iki tos akimirkos, kai padovanosime visus 250 akinių rėmelių! Nelaukite, kol viskas pasibaigs.

Taigi, spauskite žemiau esantį mygtuką ir gaukite DOVANOS KODĄ savo nemokamiems akinių rėmeliams. Iki greito susitikimo!

Gauti DOVANOS KODĄ Nemokamiems Akinių Rėmeliams >>
50% Complete

Almost there: Please complete the form below and click the button below to gain access

Kokiu el. pašto adresu Jums atsiųsti akcijos kodą?

We value your privacy and would never spam you

Jeigu Jūsų vaikas jau turi akinukus - dabar puiki proga pasirūpinti antrais, atsarginiais akinukais!

Smalsiems ir judriems šaunuoliams niekada nestinga drąsių sumanymų, todėl atsarginiai akinukai visada pravers gyvenime. Juk kaip patogu turėti kitus akinukus ir nelaukti kol pirmieji bus pataisyti, jei netyčia sulūžtų. Tai sutaupys Jūsų laiką ir pinigus.

Kodėl verta neatidėlioti?

Rekomenduojame pas mus atvykti kuo anksčiau, nes tuomet turėsite didesnį pasirinkimą, o geriausi akinių rėmeliai dar nebus pagriebti Jums iš po nosies.