Įmonių vadovų, marketingo ir pardavimo praktikų dėmesiui! Pirmą kartą Lietuvoje!

Pristato

Naujausią Martyno Šaikaus marketingo seminarą - dirbtuves

ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA: KAIP PARAŠYTI GERĄ REKLAMĄ?

Kaip „atrakinti“ žmonių širdis, protus ir pinigines Jūsų produktams?

2017 kovo 10 | Vilnius

Iki seminaro liko:

Ar žinote, kad Jūs galite akimirksniu padidinti savo pardavimus bent 5-10%, jeigu savo reklamoje, produkto aprašyme ar komerciniame pasiūlyme atliksite vos vieną patobulinimą?

Martynas Šaikus, MONEY CLUB bendraįkūrėjas

Mieli bendraminčiai,

Jau 10 metų rašau reklamas (komerciniai pasiūlymai, prezentacijos, el. laiškai, Facebook reklamos) ir sukaupiau milžinišką patirtį, kuria noriu pasidalinti su Jumis.

Sutikite, kad tikrai verta žinoti, kaip žmonės iš tikrųjų vertina ir renkasi prekes ar paslaugas, kas juos labiausiai sudomina, o kas atstumia. Kaip pritraukti jo dėmesį ilgesniam laikui, kad jis iki galo perskaitytų jūsų pasiūlymą ir nuspręstų pirkti iš jūsų.

Padariau daug klaidų, atlikau nevykusių bandymų, bet per visą šį laikotarpį sukaupiau ir daugybę sėkmės įrodymų - rezultatų, kurių čia Lietuvoje neteko pamatyti. Tad turiu visišką teisę ir ramybę atskleisti tai jums.

Šiame seminare jūs sužinosite itin efektyvius metodus, kaip kurti reklamas, kaip atskleisti produktų ir paslaugų naudas klientams suprantama kalba, kaip pristatyti kainą ir ją apginti, kaip sudominti ir išlaikyti žmogų prie jūsų pasiūlymo, kaip paskatinti pirkti iš jūsų dar greičiau.

Jeigu sutinkate, kad šios žinios ir patirtis tikrai "nepakenks" jūsų versluose ir projektuose, kviečiu šiandien registruotis ypatingomis sąlygomis į mano eksperimentinį, pirmąjį tokio tipo seminarą šalyje ir sužinoti, kaip parašyti gerą reklamą, kad parduotumėte daugiau, greičiau ir pelningiau, nei bet kada anksčiau.

Seminaro programa

1. Masių valdymo pagrindai. Manijos, panikos ir beprotybės, kurios aplanko minias žmonių. Šimtmečių istorijos ir pavyzdžiai, kaip buvo manipuliuojama masėmis.

2. Kodėl ir kaip žmonės perka? Svarbiausi psichologinio poveikio principai ir technikos, kurios yra neatsiejama sėkmingo pardavimo dalis. Kaip priimami sprendimai pirkti ar nepirkti? Kas labiausiai sutrukdo žmonėmis pirkti?

3. Kaip pateikti produktą, kad jis taptų žvaigžde? Kaip turėtų būti pristatomi produktai ar paslaugos, kad jie būtų matomi, kaip išskirtiniai rinkoje?

4. „Ei, ar Tu girdėjai?“ Kas labiausiai pritraukia dėmesį, sukuria pasitikėjimą ir padidina žmonių troškimą pirkti iš Jūsų?

5. Žodžių kodai. Kaip ir kokiais žodžiais bei vaizdiniais paveikti žmonių pasąmonę, kad jie taptų neabejingi jūsų komunikacijai?

6. Kaip „parduoti“ kainą? Kaip turite pateikti savo produktus ir paslaugas, kad pirkėjai su džiaugsmu priimtų jų didesnę kainą ir neprašytų nuolaidų?

7. Kaip sukurti pasiūlymą, kurio neįmanoma atsisakyti? Kertiniai principai ir pavyzdžiai, kaip kuriami mafijos pasiūlymai B2B sektoriuje.

8. Kaip parašyti gerą reklamą el. laiške? Kodėl dabartiniai el. parduotuvių naujienlaiškiai su galybę prekių privalo išnykti ir kuo jie turi būti pakeisti? Kaip parašyti puikų el. laišką?

9. 17 sidabrinės kulkos technikų. Kokios strategijos ir technikos jums gali padėti greitai padidinti verslo pajamas, greičiau išparduoti užsigulėjusias prekes ir padidinti naujų produktų pardavimus? Čia jūs gausite 17 laiko patikrintų ir niekada nenuviliančių metodų.

Vizija yra menas pamatyti tai, kas kitiems yra nematoma. Jonathan Swift

Apie seminaro autorių

Martynas Šaikus yra ko gero labiausiai žinomas reklaminių tekstų rašytojas Lietuvoje, bestselerio "Atsiprašome, Išparduota" autorius, verslo praktikus vienijančio klubo MONEY CLUB bendraįkūrėjas, vienas brangiausiai apmokamų internetinio marketingo, paslaugų marketingo ir naujų produktų įvedimo į rinką ekspertas Lietuvoje.

Martynas yra didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje verslo konferencijos FORUM ONE bendraįkūrėjas, antrepreneris, sukaupęs bene didžiausią patirtį Lietuvoje paslaugų, konsultacijų, seminarų, konferencijų ir mokymų pardavimuose.

Per daugiau nei 10 metų profesinį darbą Martynas vienas arba kartu su projekto partneriais surengė per 500 seminarų ir konferencijų, kuriuose apsilankė per 40 000 dalyvių.

Martynas Šaikus individualiai mokosi pas geriausius pasaulyje marketingo strategus, tokius kaip Neil Patel, žymiausius Lietuvos ir užsienio verslo praktikus. Kiekviename pokalbyje gimstančios idėjos tampa dar aštresnės, kietesnės, o projektai žaibišku greičiu populiarėja ir tampa ypač sėkmingi.

Nuolatinis tobulėjimas ir smalsumas Martynui neleidžia atsipalaiduoti, o kiekviena išgirsta įžvalga iš pasaulinio dydžio verslo lyderių yra apgalvojama ir su kruopštumu pritaikoma. Visomis sukauptomis žiniomis ir patirtimi Martynas dalinasi su MONEY CLUB nariais ir VIP klientais, kuriuos privačiai konsultuoja ir palaiko jų projektų įgyvendimo metu.

Registruokitės į seminarą dabar

Tikėtina, kad visos 30 vietų bus greitai užimtos. Paskubėkite.

Šiuo metu investicija į seminarą yra tik 299 eurai/dalyviui.

Į seminaro kainą įskaičiuota dalomoji medžiaga, pietūs ir užkandžiai pertraukų metu.

Kodėl verta registruotis dabar?

Šiame seminare Jūs gausite ne tik naujausias pasiūlymų kūrimo praktikas, bet ir išsamius komentarus ir atsakymus į Jūsų verslo klausimus.

Šis seminaras parodys, kaip parengti tokį pasiūlymą, kad Jūsų klientai pirktų Jūsų produktus ar paslaugas, kaip karštas bandeles!

Tai svarbu! Vietų skaičius ribotas. Numatomas dalyvių skaičius seminare: 30 žmonių.

Registruotis dabar

SEMINARO INFORMACIJA

ORGANIZATORIUS

MONEY CLUB jauno ir augančio verslo bendruomenė

MB Martyno Šaikaus projektai
Įmonės kodas: 304029130

Vivulskio g. 31-1, Vilnius

KONTAKTAI

Tel. 8 609 00269, 8 600 53622

El. p. info@moneyclub.lt

TAPKIME DRAUGAIS FACEBOOK'E