Viena Nuoširdi Jauno Verslininko Istorija…

Vienas mano hobių – skaityti įvairiausias reklamas ir produktų pristatymus internete. Kasdien praleidžiu po valandą tyrinėdamas, kaip įmonės pateikia savo prekes ar paslaugas.

Vieną vakarą taip sau ieškodamas įdomių reklamų, aptikau šį puslapį.

Mane iškart sužavėjo kaip buvo pristatomos logotipo kūrimo paslaugos, kaip pateikiami privalumai, naudos ir kaip skatinama veikti – priimti sprendimą užsakyti.

Tačiau čia mano nuostaba nesibaigė. Žiūrėdamas į įmonės informaciją, pajaučiau, kad kažkur ją jau būsiu girdėjęs. Smalsumo vedamas patikrinau savo klientų duomenų bazę… ir ką jūs galvojate – tai mano klientai, kurie jau kelis kartus užsakė įvairius mano marketingo mokymus.

Iškart susisiekiau su Tomu, šios įmonės vadovu, jaunu antrepreneriu, ir labai nuoširdžiai jį pasveikinau, kad sukūrė tokį stiprų produkto pasiūlymą.

Taigi, paprašiau Tomo nufilmuoti trumpą savo istoriją, kad pasidalintų savo patirtimi – nuo ko pradėjo verslauti, kokie iššūkiai ir praradimai buvo pradžioje ir kaip juos įveikė.

Kviečiu pasižiūrėti šį video žemiau. Tai šauni ir įkvepianti istorija, kuri galbūt Jus padrąsins dar labiau kovoti dėl savo verslo ir jo sėkmės.

Comments are closed.