Nemokamai atsisiųskite
Martyno el. knygą
ATSIPRAŠOME, IŠPARDUOTA!

Ši, itin praktiška, 70 psl. marketingo knyga atskleis Jums net 21 labai vertingą patarimą, kaip greitai padidinti Jūsų produktų ir paslaugų pardavimus.

privacy Aš labai gerbiu Jūsų privatumą ir niekada Jūsų nespaminsiu.

Trumpa pažintis su Martynu

Martynas Šaikus yra verslo, marketingo ir pardavimų praktikus vienijančio klubo MONEY CLUB bendraįkūrėjas, vienas brangiausiai apmokamų internetinio marketingo, paslaugų marketingo ir naujų produktų įvedimo į rinką ekspertas Lietuvoje. Martynas yra didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje verslo konferencijos FORUM ONE bendraįkūrėjas, antrepreneris, sukaupęs bene didžiausią patirtį Lietuvoje paslaugų, konsultacijų, seminarų, konferencijų ir mokymų pardavimuose. Per daugiau nei 10 metų profesinį darbą Martynas vienas arba kartu su projekto partneriais surengė per 500 seminarų ir konferencijų, kuriuose apsilankė per 40 000 dalyvių.

Martynas Šaikus individualiai mokosi pas geriausius pasaulyje marketingo strategus, tokius kaip Neil Patel, žymiausius Lietuvos ir užsienio verslo praktikus.

Kiekviename pokalbyje gimstančios idėjos tampa dar aštresnės, kietesnės, o projektai žaibišku greičiu populiarėja ir tampa ypač sėkmingi.

Nuolatinis tobulėjimas ir smalsumas Martynui neleidžia atsipalaiduoti, o kiekviena išgirsta įžvalga iš pasaulinio dydžio verslo lyderių yra apgalvojama ir su kruopštumu pritaikoma.

Visomis sukauptomis žiniomis ir patirtimi Martynas dalinasi su MONEY CLUB nariais ir VIP klientais, kuriuos privačiai konsultuoja ir palaiko jų projektų įgyvendimo metu.

Ką kalba žmonės? (Tikra. Neišgalvota. Nesurežisuota.)

„Prieš 2 metus nusipirkau tavo Marketingo Guru programą ir gyvenimas apsivertė visiškai aukštyn kojomis. Gyvenu 100% tik iš internetinio marketingo. Dabar gyvenu tą gyvenimą, kurio realiai norėjau: aš keliauju belekur, aš gyvenau mėnesį Havajuose, aš gyvenau Honk Konge. Aš pasiimu savo kompą su savimi ir ten yra visas mano darbas“

- Romas Jurevičius, ForexPeaceArmy.com

„Martynas Šaikus man darė keletą interneto rinkodaros kampanijų, kurios pranoko visus lūkesčius. Paimkite visą informaciją, kurią jisai turi, nes jis turi tokią informaciją, kurios Lietuvoje neturi niekas. Aš tuo įsitikinau, manau įsitikinsite ir Jūs.“

- Tomas Bagdonavičius, NewRichLifestyle.lt

„Visos investicijos man jau yra atsipirkusios ir neša pelną. Martynai, ačiū tau. Visiems aš tave rekomenduoju.“

- Eugenijus Mačiukas, StogoDanga.lt